image

image індивідуальні

Харків — місто здійснення мрій

поділитися у facebook
01 — інформація про заклад
  • Організатор: ТІЦ
  • Вартість: 470 грн.
  • Відстань: 19 км
  • Кількість об'єктів: 11
  • Час у екскурсії: 8 год.
02 — Перелік всіх місць
Що в маршруті:

В зимову пору, коли сніг іскрить на сонці, так і хочеться повірити в новорічну казку, завітайте до Харкова і Ваше бажання здійсниться. Під час одноденного туру ви познайомитесь з містом Харків, що вже встиг одягнути на себе новорічні прикраси. Матимете змогу побачити головні ялинки міста, перша з яких Вас привітає ще на самому початку, на місці зустрічі – Південному вокзалі. Як справжній мандрівник не забудьте привести з подорожі щасливі фотокартки, зробити які Ви зможете у новорічних фотозонах, якими рясніє місто. І головне, не забудьте загадати бажання зимовому чарівнику — Діду Морозу, будиночок якого Ви знайдете біля головної ялинки Харкова, що височіє на найбільшій площі України. Така подорож назавжди залишиться у Вашій пам”яті справжньою казкою, де збуваються найзаповідніші мрії.

Під час екскурсії: відвідаєте найстарішу частину Харкова, місце, де зародилося місто і де була розташована Харківська фортеця; побачите найстарішу кам’яну будівлю Слобожанщини та одне з “7 див” Харкова — Дзеркальний струмінь; проїдете по вулиці Сумскій, головній вулиці міста та прогуляєтесь по найстарішому парку Харкова – Міському саду ім. Т.Г. Шевченка; побуваєте на площі Свободи — найбільшій площі України, де познайомитесь з архітектурним ансамблем площі,  Держпромом — символом стилю конструктивізм, Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна, найстарішим університетом міста і, звичайно, відвідаєте Головну Ялинку та новорічний ярмарок на головній площі.

Також в екскурсії заплановано відвідування найкращого парку країни, Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького, який всі відвідувачі називають “Українським Діснейлендом”. Ми запропонуємо також на вибір найкращі музеї, галереї, інтерактівні виставки міста Харкова, розповімо про потаємні місця, де можно загадати найзаповітніші бажання і вони обов”язково здійсняться.

Ми пропонуємо повний комплект: зустріч на вокзалі, комфортабельний автобус, кваліфікований гід, супроводження на маршруті і, навіть, смачний обід.

1
Південний вокзал

Харків-Пасажирський – це головна пасажирська залізнична станція Південної залізниці в Харкові, вона є одним з найважливіших транспортних вузлів Східної України. Вокзал знаходиться Холодногірському районі, недалеко від центру міста – на метро, ​​трамваї або тролейбусі туди можна доїхати за кілька хвилин.

2
Сквер “Стрілка”

Сквер був закладений в 1923 році, і вже в 1924 році тут відкрили першу човнову станцію. У 1976 році через річку Харків був побудований дерев’яний пішохідний підвісний міст, а через більш, ніж 30 років, в 2011 році був побудований новий міст, він став улюбленим місцем для молодят, які вішають сюди свої замки на знак вічної любові.

3
Собор Успіння Пресвятої Богородиці

Успенський собор – це один з 12-ти офіційних символів міста Харків і один з найстаріших православних храмів міста. Він розташований в центрі міста на Університетській гірці на березі річки Лопань. Квартал, займаний собором, обмежується Університетській вулицею, вулицею Квітки-Основ’яненка і Соборним провулком – це саме те місце, де зародилося життя Харкова.

4
Покровський сквер
5
Свято-Покровський чоловічий монастир

Історія монастиря бере свій початок з 1726 року, коли сюди з Білгорода була перенесена архієрейська школа, яка через 5 років стала Харківським Колегіумом, першим вищим навчальним закладом Лівобережної України (не збереглося до нашого часу) .Тут працювали знамениті філософ Григорій Сковорода і письменник Григорій Квітка-Основ’яненко.

6
Майдан Конституції

Пам’ятник незалежності «Україна, що летить» з’явився на площі Конституції 22 серпня 2012, напередодні святкування 21-ї річниці Дня незалежності України та Дня міста Харкова. Її авторами стали харківські скульптори Олександр Рідний і Ганна Іванова, які перемогли на відкритому конкурсі.

7
Дзеркальний струмінь

Фонтан-альтанка «Дзеркальний струмінь» – найперший загальноприйнятий і впізнаваний символ міста Харків. Вона була побудована в 1947 р за проектом архітектора В. Коржа в сквері Перемоги, який виходить на вулицю Сумську – головну вулицю міста. Раніше на тому місці, де зараз знаходиться фонтан разом зі сквером була Міроносінская церква (зруйнована в 1930 р), пізніше тролейбусне депо.

8
Міський сад ім. Т.Г. Шевченка

Міський сад імені Т. Г. Шевченка, найстаріший з харківських парків, був закладений в 1804 – 1805 рр. Василем Каразіним, засновником Харківського університету, як місце відпочинку і дозвілля для студентів теологічної гімназії і Імператорського університету. Тоді він носив ім’я Університетського. Сад складається з двох терас: верхньої – ландшафтний парк і нижньої – ботанічний.

У 1808 р на території саду була побудована астрономічна обсерваторія, а в 1896 р найстаріший в Україні зоопарк. І обсерваторія, і зоопарк функціонують і нині.

9
площа Свободи

Площа Свободи – це центральна площа міста, один з головних його символів. Найбільша в Україні і одна з найбільших в Європі. Її розміри досягають 11,9 га. Площа має досить незвичайну форму – з’єднаних кола і прямокутника, з висоти пташиного польоту нагадують хімічну колбу реторту.

10
Держпром (Будинок державної промисловості)

Будинок Державної промисловості, або Держпром, був побудований в 1928 р за проектом архітекторів С. Серафимова, С. Кравця і М. Фельгера під керівництвом інженера П. Роттерта. Будівля зведена в стилі конструктивізму з монолітного залізобетону менш, ніж за 3 роки і є символом цього стилю.

11
Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького

Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького був заснований ще в кінці 19 столітті розбитий для кінних і каретних прогулянок за зразком Булонського лісу у Франції, називався Миколаївським і перебував за межею міста.

Великої шкоди принесли війни та революція, що відбулися в 20 столітті, внаслідок яких парк разюче змінився. Активно відновлювати парк ім. М. Горького почали в другій половині 20 ст.

Мапа екскурсії
02 — фотогалерея
Фото
Фотогалерея
image
image
image
image
image
image
image
03 - Заклади
Схожі екскурсії
Ще екскурсії
image
image корпоративи
Перший раз у місті
image
image шкільні групи
Харків солодкий і хмільний
image
image індивідуальні
Харків — місто здійснення мрій