image

image корпоративи

Перший раз у місті

поділитися у facebook
01 — інформація про заклад
  • Організатор: ТІЦ
  • Вартість: 150 грн
  • Відстань: 6 кілометрів
  • Кількість об'єктів: 6
  • Час у екскурсії: 5 ч
02 — Перелік всіх місць
Що в маршруті:

З віком люди віддають перевагу кращому за якістю, ніж більшому за кількістю, життю в своєму ритмі-швидкості, нав’язаної ззовні. Вони вміють подорожувати без поспіху, із задоволенням, споглядати інасолоджуватись моментом.Харків-місто з особливим духом та атмосферою, якраз для неспішного, вдумливого знайомства. Тут стількипрекрасних місць, стількикультурних, архітектурних, історичних пам’яток, стільки нагадувань про далекі часи!Тур включає в себе автобусні та пішохідні екскурсії містом, відвідування унікальних музеїв, дивовижних садів іпарків відпочинку

1
Будинок Державної промисловості

Будинок Державної промисловості, або Держпром, був побудований в 1928 р за проектом архітекторів С. Серафимова, С. Кравця і М. Фельгера під керівництвом інженера П. Роттерта. Будівля зведена в стилі конструктивізму з монолітного залізобетону менш, ніж за 3 роки і є символом цього стилю.

2
Міський сад імені Т. Г. Шевченка

Міський сад імені Т. Г. Шевченка, найстаріший з харківських парків, був закладений в 1804 – 1805 рр. Василем Каразіним, засновником Харківського університету, як місце відпочинку і дозвілля для студентів теологічної гімназії і Імператорського університету. Тоді він носив ім’я Університетського. Сад складається з двох терас: верхньої – ландшафтний парк і нижньої – ботанічний.

3
Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького

Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького був заснований ще в кінці 19 столітті розбитий для кінних і каретних прогулянок за зразком Булонського лісу у Франції, називався Миколаївським і перебував за межею міста.

4
Сквер "Стрілка"

Сквер був закладений в 1923 році, і вже в 1924 році тут відкрили першу човнову станцію. У 1976 році через річку Харків був побудований дерев’яний пішохідний підвісний міст, а через більш, ніж 30 років, в 2011 році був побудований новий міст, він став улюбленим місцем для молодят, які вішають сюди свої замки на знак вічної любові.

5
Саржин Яр

У 2019 року в Саржиному Яру була закінчена масштабна реконструкція і тепер пам’ятник природи є сучасний підхід до ландшафтного дизайну, і є одним з кращих парків міста. Таким чином тут можна просто прогулятися і помилуватися шикарними видами, зайнятися спортом і відправити дітей на сучасно облаштовану дитячий майданчик, можна ловити рибу в спеціально відведеній зоні струмка.

6
Собор Успіння Пресвятої Діви Марії

Костел побудований в 1887 – 1892 рр. за проектом Харківського міського інженера Б. Г. Михайлівського в базіліканском стилі з елементами Псевдоготика – висока дзвіниця готичного стилю, увінчаною шпилем. У 1901 р в соборі було встановлено орган створений на Етгітонской фабриці в Баварії.

Мапа екскурсії
02 — фотогалерея
Фото
Фотогалерея
image
image
03 - Заклади
Схожі екскурсії
Ще екскурсії
image
image корпоративи
Перший раз у місті
image
image шкільні групи
Харків солодкий і хмільний
image
image індивідуальні
Харків — місто здійснення мрій